Forum

Poradniki do pobrania

Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!

Więcej
2013/01/08 08:28 #2 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Witam Kazimierz , masz absolutna rację , lej jak jest wygodny i spasowany to reszta jest do zniesienia, dobrze że sobie sam radzisz z dopasowaniem leja , ja to mam ciagle lej testowy , ale już go piłowałem podklejałem kilka razy , jakos nie wierze ,że ktoś moze mi go dopasować do moich potrzeb, może nie trafiłem na odpowiedniego protetyka jeszcze .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/07 23:14 #3 przez Kazimierz60
Kazimierz60 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Witam, mam 52 lata, jestem rok po amputacji uda z powodu mięsaka. Problem psychologiczny był, i było dużo dodatkowych problemów - 2 tygodnie po amputacji zmarła moja mama. Na pogrzeb poszedłem z niewygojoną raną w protezie tymczasowej z NFZ - proteza spełniała tylko funkcję wypełniacza w nogawce spodni - nigdy więcej jej nie użyłem. Miałem możliwość wziąć kredyt więc zadłużyłem się na zakup protezy z kolanem elektronicznym Rheo Knee Ossure, z lejem silikonowym - po 7 tygodniach od amputacji. Już wcześniej zacząłem pracować zawodowo używając pożyczonego od protetyka używanego kolana 4-osiowego. Byłem szczęśliwy, że mogę pracować, zarabiać na spłatę długu. Uporczywe bóle fantomowe minęły po 5 miesiącach, chociaż cały czas, do dziś odczuwam je w mniejszym stopniu. Najgorszym problemem jest lej udowy z linerem silikonowym Ossure. Mam ciągły problem z bólem w pachwinie, z otarciami naskórka, z poceniemi się kikuta i ześlizgiwaniem się leja. Protetyk uważa, że to niemożliwe, natomiast dla mnie każdy dzień jest pasmem niekończącego się bólu. Mam już piąty lej protezowy i po każdej poprawce jest gorzej. Ostatnio sam zacząłem podklejać i opiłowywać fragmenty leja - i jest lepiej. Myślę, że trzeba wziąć sprawę w swoje ręce. Generalnie chodzi mi o to, że najważniejszą częścią protezy nie jest drogie kolano i stopa - najważniejszy jest lej protezowy i wiara w siebie. Życzę Wam dużo wiary w siebie i silnej woli. Napewno dacie radę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/11 08:48 #4 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
dzięki , ale nie przyjmę , żadnych kolan:) , miło z Twojej strony , ale ja juz mam , jak chcesz sie odwdzięczyc to pomóż komuś , w jakiejs sprawie , coś w rodzaju :PODAJ DALEJ: pozdrawiam , będziemy w kontakcie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/10 21:36 #5 przez mariagajor
mariagajor odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Piotrze ja niewiem jak ja Ci się odwdzięczę za to wszystko,jesteś fantastycznym człowiekiem,części już mam upatrzone,z tym nfz to rzeczywiście szkoda,ale i tak taniej mnie wyjdzie kupienie i złożenie niż dopłata u protetyka za w miarę sprawną nogę,tak więc z propozycji skorzystam,ale nie za darmo,pieniędzy dać Ci nie mogę,bo zaraz ktoś życzliwy by doniósł,ale kolana mogę kupić dwa żebyś miał też takie super kolanko,jeśli chodzi o lej to znalazłam protetyka co go zrobi na nfz więc luz tak więc do zobaczenia:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/08 08:15 #6 przez piotr33
piotr33 odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
Gdyby J23 napisał ,że po prostu jest protetykiem , i oferuje swoje usługi nie było by tego całego zamieszania , po co kombinować ? ad. postu mariagajor , jak już zdobedziesz części tej protezy dla taty to ja ci złożę , sobie złożyłem i chodzę , więc i druga powinna się udac :). odnosnie kwestii finansowych to postawisz kawe i ciastka , tyle mi wystarczy . znalazłem pewna chińska firmę która produkuje elementy protez ,żywcem skopiowane z markowych produktów, ceny oczywiście są o wiele niższe niż markowych części . Tylko jest jedno małe ale...musiałbym kupić hurtową ilość , negocjuję teraz możliwość sprzedaży detalicznej , dla siebie i moze jeszcze ktoś byłby chetny . Szkoda że nfz nie daje pieniędzy do reki:) mozna by sobie samemu poskładać . Pozostaje problem leja , ale to kwestia kilku prób :) wiadro żywicy juz mam :) pare worków gipsu też :) od poniedziałku czas na próby::: ;-) jeśli ktoś ma sugestie to jestem na gg: 31716805

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/07 23:32 #7 przez maciek
maciek odpowiedział w temacie: Re: Proszę o pomoc,jestem zagubiona!!!
J23 napisal:
"dzieci "neo" gdzie ja napisałem, że każdy ma robić tam, czy skorzystać z usług tej firmy"

Tutaj agencie J23:
"Tutaj masz podane jak na tacy" (link skasowalem)

Miej "jaja", podaj nazwe firmy i Twoje nazwisko. Nie uciekaj sie do kryptoreklamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.188 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art